Kövess minket:
Eseménynaptár
2019. december
H
K
Sz
CS
P
Szo
V
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Összes esemény ›

Főoldal / Iskolánkról / Dolgozóink

Dolgozóink

Vezetőség

Név Beosztás E-mail
Szabóné Kiss Erzsébet Igazgató,Angol nyelv igazgato@bezeredj.szekszardiszc.hu
Balogh Attila Általános igazgató-helyettes történelem balogh.attila@bezeredj.szekszardiszc.hu
Sluzek Éva Szakmai igazgató-helyettes,
Szakmai tárgyak (ügyvitel)
sluzek.eva@bezeredj.szekszardiszc.hu
Kaizer Andrea Gyakorlati oktatásvezető,
Szakmai tárgyak(logisztika)
kaizer.andrea@bezeredj.szekszardiszc.hu
 

Tanáraink

Név Tantárgyak E-mail
Bárdos László Testnevelés bardos.laszlo@bezeredj.szekszardiszc.hu
Boczné Drégely Judit Szakmai tárgyak (turisztika, közgazdaság) bocznedregely.judit@bezeredj.szekszardiszc.hu
Boros Norbert Szakmai tárgyak (kereskedelem, turisztika) boros.norbert@bezeredj.szekszardiszc.hu
Borosné Radinovics Mónika Szakmai tárgyak (közgazdaság) borosnerm@bezeredj.szekszardiszc.hu
Böröcz Ágnes Márta Szakmai tárgyak (közgazdaság) borocz.agnes@bezeredj.szekszardiszc.hu
Bősz Erika Testnevelés bosz.erika@bezeredj.szekszardiszc.hu
Bruckmann-Dorn Edit Történelem, német nyelv bruckmann-dorn.edit@bezeredj.szekszardiszc.hu
Dr. Molnár Eszter Szakmai tárgyak (kereskedelem, turisztika, ügyvitel, közgazdaság) molnar.eszter@bezeredj.szekszardiszc.hu
Dr. Skaliczki Ildikó Szakmai tárgyak (kereskedelem, logisztika, ügyvitel, közgazdaság) skaliczki.ildiko@bezeredj.szekszardiszc.hu
Egresi Kornélia Tereza Angol nyelv egresi.kornelia@bezeredj.szekszardiszc.hu
Erdélyi Mónika Szakmai tárgyak (ügyvitel, közgazdaság) erdelyi.monika@bezeredj.szekszardiszc.hu
Ezer Anita Szakmai tárgyak (turisztika, ügyvitel) Foglalkoztatás II. ezer.anita@bezeredj.szekszardiszc.hu
Feketéné Földesi Judit Magyar nyelv és irodalom Szakmai tárgyak (ügyvitel) feketenefoldesi.judit@bezeredj.szekszardiszc.hu
Frast Jánosné Informatika frast.janosne@bezeredj.szekszardiszc.hu
Gangel Erika Szakmai tárgyak (logisztika) Német nyelv gangel.erika@bezeredj.szekszardiszc.hu
Gothard Ildikó Angol nyelv Testnevelés gothard.ildiko@bezeredj.szekszardiszc.hu
Görgeiné Kósa Annamária Matematika Angol nyelv gorgeinekosa.annamaria@bezeredj.szekszardiszc.hu
Jankovics Ferencné Szakmai tárgyak (kereskedelem) jankovics.ferencne@bezeredj.szekszardiszc.hu
Józsa Ramóna Angol nyelv jozsa.ramona@bezeredj.szekszardiszc.hu
Klauszné Petróczi Ágnes Mária Szakmai tárgyak (kereskedelem) Természetismeret klausznepetroczi.agnes@bezeredj.szekszardiszc.hu
Kókainé Benedek Hajnalka Matematika, Informatika kokainebenedek.hajnalka@bezeredj.szekszardiszc.hu
Lampek Yvette Szakmai tantárgy (logisztika) lampek.yvette@bezeredj.szekszardiszc.hu
Málnainé Banó Edina Könyvtáros tanár, Francia nyelv málnainebanó.edina@bezeredj.szekszardiszc.hu
Molnár Gréta Klára Történelem Pénzügyi és vállalkozói ismeretek molnar.greta@bezeredj.szekszardiszc.hu
Orbán György Magyar nyelv és irodalom orban.gyorgy@bezeredji.szekszardiszc.hu
Páncsics Attila Matematika Fizika pancsics.attila@bezeredj.szekszardiszc.hu
Schäffer Monika Német nyelv schaffer.monika@bezeredj.szekszardiszc.hu
Sevaracz Adrienn Szakmai tantárgy (közgazdaság, ügyvitel) sevaracz.adienn@bezeredj.szekszardiszc.hu
Simon Ivett Kommunikáció-magyar nyelv és irodalom Szakmai tárgyak (logisztika) simon.ivett@bezeredj.szekszardiszc.hu
Szabó Rita Matematika Szakmai tantárgy (közgazdaság) szabo.rita@bezeredj.szekszardiszc.hu
Szentendrei János Szakmai tantárgy (kereskedelem) szentendrei.janos@bezeredj.szekszardiszc.hu
Thurn Ágnes Szakmai tárgyak (közgazdaság, logisztika) thurn.anges@bezeredj.szekszardiszc.hu
Varga Mihály Történelem Földrajz varga.mihály@bezeredj.szekszardiszc.hu
  
  
© 2019 Szekszárdi Szakképzési Centrum / Minden Jog Fenntartva